LEKI Spark S - Ski-obchod.cz - prodej lyžařského vybavení přímo od profíků

LEKI Spark S - Ski-obchod.cz

 

Unisex sjezdové hole Leki Spark S představují ideální volbu zejména pro začínající a méně zkušené lyžaře či lyžařky hledající vhodný model pro postupné zlepšování výkonu a prožitek z kvalitní rekreační jízdy. Hole disponují komfortní rukojetí Trigger S s nastavitelnými poutky a bezpečnostní pojistkou, ale zaujmou také díky robustním trubkám z odolného hliníkového materiálu a modernímu designu.

 Parametry:

Série Unisex;
Konstrukce Pevná délka;
Grip Trigger S;
Grip - upřesnění All Mountain - Slalom;
Poutko (Strap) Trigger S
Materiál hole Hliník (HTS 5.5);
Materiál horní díl Hliník (HTS 5.5);
Materiál spodní díl Hliník (HTS 5.5)

 

Ihned, je skladem
1740,- Kč

Související zboží

Ski-instruktoři.cz

Během studia na vysoké škole jsme se rozhodli prohloubit si své dosavadní znalosti v oblasti výuky lyžování dětí i dospělých absolvováním kurzů vedoucích k získáním cvičitelské licence. Tato licence nás opravňuje k provozování lyžařské školy. Pod hlavičkou Ski-instruktori.cz jsme zahájili svoji činnost v roce 2008.

V následujících sezónách jsme svoji činnost pravidelně rozšířovali o tuzemské i zahraniční kurzy a aktivity.

Velmi brzo se dostavila potřeba kvalitního a zároveň relativně specifického materiálu, naše cesty tenkrát vedly do Žacléře, za panem Luštincem, se kterým od té doby nepřetržitě spolupracujeme a jsme tak schopni Vám, jak na našich kurzech, tak i v plzeňské prodejně, doporučit vhodné lyže i pro Vás.

Kontakty

Ski-instruktori.cz
Koterovská 25
326 00 Plzeň

+420 733 381 967
info@ski-instruktori.cz

IČO: 04379292
DIČ: CZ04379292

Partneři